Jätkusuutlikust ja vastutustundlikust äritegevusest huvitatud ettevõtteid koondava Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liiduga ühines TREV-2 Grupp AS, kes soovib olla ehitussektori ettevõtete seas teerajajaks jätkusuutliku ettevõtluse põhimõtete rakendamisel äritegevuses.

„Vastutus ümbritseva keskkonna ja inimeste ees on meie äritegevuse lahutamatu osa. Saame jätkusuutliku ja eduka ettevõttena tegutseda ning areneda vaid nii, kui ka omalt poolt ümbritsevasse panustame," võttis TREV-2 Grupi juhatuse esimees Erki Mölder ettevõtte nägemuse teema olulisusest kokku.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko Siller peab esimese ehitusettevõttena võrgustikuga liitunud TREV-2 Grupi sammu oluliseks märgiks: „Ehitussektori jaoks on äritegevuse läbipaistvus keskse tähtsusega teema. Samuti on ehitus üks kõige suurema keskkonnamõjuga valdkond ning inimkätest sõltuva sektorina mõjutab oluliselt töötajate tervist ja sotsiaalset kindlustatust. Usume, et TREV-2 Grupi pühendumine nende teemade tõstatamisel innustab ka teisi ehitusettevõtteid oma tegevuse sotsiaalsete- ja keskkonnategurite peale enam mõtlema."

Ka Erki Mölder peab oluliseks ehitusettevõtete järjest suuremat tähelepanu vastutustundlikule tegutsemisele: „Me soovime olla Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmena ehitussektori ettevõtete seas teerajajaks nende põhimõtete rakendamisel. Samuti tahame õppida võrgustiku teiste liikmete headest tavadest."

Möldri sõnul on TREV-2 Grupp tänaseks ka omaltpoolt mitmeid samme astunud, mis on suunatud jätkusuutlikkuse ja keskkonnasäästliku mõtteviisi rakendamiseks oma tegevuses. "Näiteks kontserni väga ressursimahukal põhitegevusalal ehk teedeehituses oleme võtnud ette erinevaid algatusi, näiteks jääkmaterjali taaskasutades. See annab energia- ja ressursisäästu nii materjali tootmist kui ka ladustamist silmas pidades," kirjeldas Mölder.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum on ettevõtete liit, mis ühendab jätkusuutlikust ja vastutustundlikust äritegevuse edendamisest huvitatud ettevõtteid. Võrgustikul on täna 35 liiget, nende seas mitmed Eesti juhtivad suurettevõtted.

Lisainfo:

Marko Siller
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
5621 2898

Erki Mölder
TREV-2 Grupp AS juhatuse esimees

This website uses cookies. Some of them enhance the functionality of the website and the others gather information on the website usage, helping us to improve our website and make it more user-friendly. Please see our privacy policy.