Vabad töökohad ja praktikavõimalused

Meie ettevõttesse on oodatud kohusetundlikud ja sõnapidajad inimesed, kes jagavad TREV-2 väärtushinnanguid.

Teeme pikaajalist koostööd erinevate kutse- ja kõrgkoolidega ja kontaktiloomise eesmärgil osaleme karjääriüritustel. Professionaalse järelkasvu toetamiseks pakume praktikavõimalusi (teede)ehituse eriala õppivatele noortele. Meie kontserni ettevõtete juures käib igal aastal praktikal paarkümmend tublit, noort, õpihimulist tudengit.

PRAKTIKA

Küsi praktikavõimalust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

VABAD AMETIKOHAD

AS TREV-2 Grupp on alati valmis oma meeskonda täiendama. Hindame oma töötajates väärtusi, mis suunavad enesetäiendusele, koostööle ja tulemuslikkusele.
Vaadake meie vabu töökohti allpool ja/või saatke meile oma töösoov ja enda tutvustus e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

HANGETE SPETSIALIST

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.