Toodame ja müüme üle Eesti ehituses vajalikke kvaliteetseid mineraalmaterjale.


maavarade kaevandamine

Ehitamise edukus sõltub suurel määral kvaliteetsetest mineraalmaterjalidest. ASil TREV-2 Grupp on tehnoloogiliselt kaasaegsed karjäärid paljudes Eesti piirkondades. Toodame ja müüme kogu ehitussektorile sobivaid erineva fraktsiooniga materjale, mille kvaliteet on tagatud tootmisohje sertifikaatidega.

  • Paekivikillustik
  • Kruus
  • Purustatud kruus
  • Kruuskillustik
  • Sõelutud ja sõelumata liiv

Karjääride asukohad ja kontaktid kaardil.

Põhja-Eesti karjäärides kaevandatavate maavarade hinnakiri.

Lõuna-Eestis karjäärides kaevandatavate maavarade hinnakiri.

 

Lisainfo:

Materjalide müük: Kersti Janno, +372 5361 0298, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tootmine Põhja-Eestis: Sven Kärber, +372 557 5600, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tootmine Lõuna-Eestis: Peeter Viljamaa, +372 520 1958, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.