ASi TREV-2 Grupp labor on MTÜ Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskuse poolt akrediteeritud katselaboratoorium (L278). Labori juhtimissüsteem on vastavuses standardiga EVS-EN ISO/IEC 17025 "Katse- ja kalibreerimislaborite kompetentsuse üldnõuded".

Labor teostab ehituses kasutatavate materjalide ja toodete standardikohast katsetamist, tegutsedes sealhulgas kiirelt, asjatundlikult ja usaldusväärselt ning tagades tulemuste sõltumatuse ja konfidentsiaalsuse.

Labor kasutab kaasaegset seadmeparki ja väljaõppinud personali. Labori eesmärk on pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust.

Labor tegutseb statsionaarsetes ja ehitushooajal lisaks ka välilaborites. Akrediteeringu alla kuuluvad statsionaarsed laborid asuvad:

- Tallinnas, Teemeistri tn 2 (endine Pärnu mnt 463) territooriumil, vaata kaarti

- Lõuna-Eestis, Abissaare kruusakarjääris (Abissaare küla, Valgjärve vald, Põlva maakond – Mnt nr 2-lt viitab silt Abissaare asfalditehasele)

Labori teenuste nimekiri asub siin.

Labori tellimiskiri asub siin.

Lisainfo:

Silver Siht, tootearendusjuht

+372 514 7557, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jürgen Juks, spetsialist (Abissaare labor)

+372 5349 0273, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Carl Peeter Piho, spetsialist (Tallinna labor)

+372 5340 0858, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

L278 10.05.21

See veebileht kasutab küpsiseid. Mõned neist aitavad kaasa veebisaidi funktsionaalsusele ning mõned koguvad informatsiooni lehekülje kasutamise kohta, aidates meil oma veebisaiti täiendada ning kasutajasõbralikumaks muuta. Tutvu meie privaatsuspoliitikaga.